Kars Haber

Kars Haberleri

Kars Gündem

Kars Son dakika

kars güncel

SERKA Genel Sekreterinden etkileyici açıklama !

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SERKA Genel Sekreterinden etkileyici açıklama !
Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) Genel Sekreteri Dr. İbrahim Taşdemir, Türkiye'nin parasını alıp, ekmeğini yiyip, bu memlekete iş yapmayanların en büyük terörist olduğunu açıkladı.

 

Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) Genel Sekreteri Dr. İbrahim Taşdemir, Türkiye'nin parasını alıp, ekmeğini yiyip, bu memlekete iş yapmayanların en büyük terörist olduğunu açıkladı.SERKA Genel Sekreteri Dr. İbrahim Taşdemir, mahalli ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya gelerek, hem yeni kadrosunu tanıştırdı hem de şehirdee devam eden projeler hakkında bilgi verdi.

 
Serhat Kalkınma Ajansı'nın kapısının her zaman açık olduğunu ve hep birlikte çalışmak gerektiğini dile getiren Taşdemir, "Çünkü biz bu memleket için maaş alıyoruz, ben aldığım maaşı bu memlekete hizmet için alıyorum. Eğer ben bunu yapmasam, akşam başımı yastığa koyduğumda ben bu memlekete ihanet etmiş olurum" dedi."Bu ülkenin ekmeğini yiyip iş yapmayanlar teröristtir"İhanetin illaha dağa çıkıp, silah kullanmak olmadığını ifade eden SERKA Genel Sekreteri Dr. İbrahim Taşdemir, "En büyük terörist, aldığı maaşla, bu memleketin parasını alıp, ekmeğini yiyip, bu memlekete iş yapmayandır.

En büyük terörist, o teröristtir. Biz yalnızca 'silah alıp dağa çıkan adama terörist'

Diyoruz ancak burada 'devletin görevlendirdiği bir bürokratsan ya da devlete hizmet edecek bir birimdeysen, sen bunu devletin ve milletin namına yapmıyorsan en büyük terörist sensin'. O anlamda ben bunu ısrarla dile getirmek istiyorum ve bu birim bizim açımızdan vebaldir" şeklinde konuştu.Bu toprağın çocuğuysanız iki kat vebaldir. Çünkü bu toprakta neler yaşandığını, ne sorunlar çekildiğini hep birlikte biliyoruz diyen Taşdemir, "Bu sorunları atlatmak için de her şeyi devletten beklemeyeceğiz, hep beraber yapacağız. Devlet, Osmanlı'dan kalma bizim ülkemizde bilhassa 'baba'dır. Ama her şeyi de babaya yıkmamak gerekiyor, evlatlarında da çalışması gerekiyor. Yeri gelir evlat babaya yüklenir, yeri gelir baba evlada yüklenir. Bu anlamda hep birlikte yürürsek gerçekten çok güzel işler yapacağız.

Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı'da 15 milyon devletin yatırımı var, demek ki devlet bu bölgeye çalışıyor. O yüzden bizim de en az devlet kadar, millet olarak el atmamız lazım" diye konuştu.Düzenlenen basın toplantısına;

SERKA Genel Sekreteri Dr. İbrahim Taşdemir

Kars Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Nesim Karakurt, Sanayi, Enerji ve Ulaştırma Birim Başkanı Ramazan Doğaner, Tanıtım ve Çevre Birim Başkanı Çağrı Esatoğlu, Tarım ve Kırsal Kalkınma Birim Başkanı Sevgi Gündüz ile mahalli ve ulusal basın temsilcileri katıldı.

Kaynak:İHA

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kars Çayı taştı, ağaçlar sular altında kaldı | Kars HaberÖnceki Haber

Kars Çayı taştı, ağaçlar sular altında k...

Kar ve tipi sebebiyle yolda kalan sürücülerin imdadına kahraman Jandarma ekipleri yetiştiSonraki Haber

Kar ve tipi sebebiyle yolda kalan sürücü...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar